2017’ye Girerken

Değerli Yönetim Kurulu ve Gülsan Ailesi Tüketicileri,

Küresel piyasalardaki dalgalanma ve bazı belirsizliklerin olduğu günleri yaşıyoruz. Orta vadede bu belirsizliklerin ülkemize duyulan güven ve istikrarla aşılabileceği ümidini taşıyoruz.

Gıda sektörünün yenilikçi ve öncü gücü Gülsan Ailesi olarak bu zorlu sürece rağmen 2016 yılı tablolarında yılı başarılı şekilde kapattığımızı görüyoruz.

Bu başarımızda çalışanlarımıza duyduğumuz güven, yenilikçi yönümüz, güçlü Ar-Ge ekibimiz ve tabiki siz değerli müşterilerimizin bizlere duyduğu güvene borçluyuz.

Bir işletmenin devamlılığını sağlayacak ve geliştirecek etkilerin başında Ar-Ge ve İnovasyon olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle son günlerini yaşadığımız 2016 yılı içerisinde Ar-Ge çalışmalarımıza hız vererek birçok başarılı çalışmanın altına imzamızı attık. Ürün yelpazemizi büyüterek hitap ettiğimiz alanları genişlettik, devam etmekte olan ürünlerimizi sizler için daha da geliştirerek damak tadımıza daha yakın hale getirdik.

Ar-Ge’nin yanı sıra inovasyona gerekli değeri verirseniz sektörde sadece taleplere yetişen değil, arzı doğuran olabilirsiniz. Biz inovasyon sayesinde yeni bakış açıları, teknolojik bütünleşme, algıda seçicilik oluşturmaya çalışarak gıda sektörüne yön veren işletmelerden biri olmaya devam edeceğiz.

Çok değerli babam ve aynı zamanda şirketimizin Onursal Başkanı olan Hacı Osman Güldüoğlu tarafından 1948’de temelleri atılan Gülsan ailesinin ikinci kuşağı olarak ben ve kardeşlerim yönetimi devam ettirmekteyiz. Adaptasyon ve oryantasyon evresinde sektörel bilgi ve birikimlerimizi aktardığımız üçüncü kuşağın azimli ve dinamik yapısı, çözüm odaklı yaklaşım tarzı, hızlı karar alma ve inisiyatif kullanma becerileri, güçlü iletişim kanalları ve biz ikinci kuşağın tecrübeleri ile birleşince inanılmaz bir voltran etkisi oluşturduğuna inanıyoruz. Bu sayede 68 yılı geride bıraktığımız şu günlerde geleceğe güvenle yürüyor ve önümüzdeki günlerde daha büyük başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyoruz.

Gülsan Ailesi’ne değer katan herkese, çalışma arkadaşlarıma, müşterilerimize, tüm stratejik iş ortaklarımız ve bayilerimize ve en önemlisi siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Ali Rıza Güldüoğlu

Gülsan San. Tic. A.Ş

Yönetim Kurulu Başkanı