Gülsan’da Kariyer – İşe Alım Süreci

1.Başvuruların Alınması

Başvurular, aşağıda doldurabileceğiniz form ve www.kariyer.net’de ki ilanlarımız (buradan) üzerinden açık olan ilanlara başvurmanız ile veri bankasına alınır.

2.Başvuruların Değerlendirilmesi

Aday profiliniz aradığımız kriterlere uyduğunda insan kaynakları ekibimiz sizinle temasa geçer. Gerekli olduğu durumlarda sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmemizi sağlamak için bir telefon görüşmesi ve yüz yüze görüşme gerçekleştirilir.

3.Uygunluk Tespiti

Kriterleri uyan adaylar gerek görüldüğü takdirde görüşmek ve pozisyonu ile ilgili bilgi verilir. Adayın beklentileri ve şirketin beklentileri masaya yatırılır ve anlaşmaya varıldığı takdirde süreç başlar.

4.İşe alım ve işe başlama

İşe alım esnasında İnsan Kaynakları birimi tarafından pozisyon için gerekli olan temin edilmesi gereken evrakların listesi verilir ve aday listeyi eksiksiz şekilde tamamladığı müddet işe başlamış olur.

Yukarıda ayrıntılı olarak vermiş olduğum bilgilerin/yazdıklarımın doğru, eksiksiz ve gerçeğe uygun olduğunu, aksi halde iş başvurumun kabul edilmeyeceğini veya başvuru formundaki beyanlarıma istinaden işe alınmam halinde formda vermiş olduğum bilgilerin işe alındıktan sonra yanlış/eksik/gerçeğe aykırı olduğunun öğrenilmesi durumunda, gerçeğe uygun olmayan bilgiler vererek yanıltıcı davranışta bulunmam sebebiyle iş sözleşmemin ihbarsız ve tazminatsız feshedileceğini kabul ve beyan ederim.

Bu formu doldurmuş olmanız şirketimizi herhangi bir taahhüt altına sokmaz.